Привіт)

Ну як ти там?

от я зараз пишу цей лист. 21.47 11.03.2012 року))
ех, Маша.. цікаво.. яка ж ти зараз.. через цей час, що пройшов..)


давним-давно в мене завтра був понеділок..) і я уже вкотре пообіцяла собі що візьмуся за себе))

бачиш яка зараз ти є красива, розумна, щаслива)) це все завдяки мені.. ) це всього я добилась)

бачиш, ти зараз весь час в центрі уваги,
люди гордяться тобою,
ти маєш справжніх щирих друзів,
ти маєш людей яким ти дорога і які лють тебе,
ти всюди душа компанії,
люди прагнуть бути знайомими з тобою,
роть для тебе все тільки хороше. =))
підійти до дзеркала і посміхнися... прямо зараз. подивися чого ти добилась. ти справжній молодець) ти кожного ранку робиш зарадку, у тебе чудове здоровя, красиве тіло, струнка фігура, підтягнутий, злегка накачаний животик, стрункі ноги, красиві губи, очі, усе обличчя, красива зачіска)
люди пищаються тим, що знайомі з тобою. адже зараз ти - чесна, дуже добра, щира людина, завжди стараєшся допомагати усім)
в Марти підростає Софійка..) вона щаслива з Володею) в мами з татом також все добре.. бабусі та дідусь, брат, усі родичі та друзі, знайомі щасливі і лють це життя) а все завдяки тобі.. ти зробила цей світ кращим)
ти навчаєшся грати на фортепіано. і граєш ти дуже-дуже класно) ти навчилась танцювати і співати, складаєш свої твори, які мають велику популярність)
ти зараз щаслива і задоволена своїм життям. але після усього ти вже точно знаєш, ти можеш добитися всього що тільки захочеш. головне просто захотіти. дуже сильно захотіти і всього можна добитися) ти це вже точно й знаєш.
згадай, якою ти була багато часу назад. ти була невпевнена в собі, ти не любила себе, весь час соромилась свого вигляду, сумнівалась в своїх можливостях, думала що тебе ніхто не розуміє, думала що не зможеш перебороти себе.. але ти взялась за себе, ти зрозуміла, що крім тебе ніхто не зможе побудувати твоє життя таким як ти його прагнеш бачити) і 12.03.2010 ти почала жити по-новому. я рада, що тоді ти нарешті наважилась. якби не цей день - не знаю навіть якби склалось зараз моє життя.) ти справжній молодець і я горджуся тобою..)) такою як ти зараз є)
Маріє, памятай і на подальше життя, - ніколи не відкладай на потім, і не шукай підходящого моменту, дій просто зараз, інакше ти тільки і проведеш цей час в обіцянках,дій...
головне - що ти уже давно відпустила усі старі образи і навчилась цінувати кожну хвилину цього життя)
я тобі й надалі бажаю залишатися такою як ти є)доброю, красивою, задоволеною собою та своїм життя, лючою та любимою, справжнім другом на опорою для багатьох.. ти - справжній молодець, я горджуся тобою)
22:10 11.03.2012 =))
Письмо из 2012-03-12 в 2013-04-07


Соседние письма

"31231231ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc..." 12312

"Здравствуй,Андрей! Сегодня воскресенье, точнее ..." привет....

"Это тебе к сегодняшнему дню)))" Наденька, С Праздником!!!

"Ну вот всё и закончилась) Ты умничка! Будьте сч..." Мы счастливы)

"Пишу рэп....строки выходят...если я буду читать..." Я рэпер со стажем

"привет вика я пишу это письмо с надеждой что мо..." БУДЕТ ВСЁ...

О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

Приложение Vkontakte
Наша группа
Наш бот ВК