<3 Happy birthday to you

ghивіт Наталочко)вітаю тебе з Днем народження,сьогодні ти стаєш ще на рік дорослішою, я знаю в тебе багато мрій і я впевнена що вони здійсняться , просто тр працюватина собою , маю надію , що коли ти читатимеш цей лист , ти будеш горда за себе і будеш пишатись що за рік ти подолала неабиякий шлях , зараз я тільки на першому курсі , надзвичайно важко вчитись , тренуюсь , того тижня стрибнула в овжину 5,11 а 60 м пробігла за 8,0 надіюсь коли ти це читатимеш ти будеш бігати по кмс , зараз викладаю в фітлайфі , справи не вельми , але я займаюсь тим що подобається це напевно головне , коли ти це читатимеш ти повинна б працювати в Альянсі і зароти непогану валюту , не зупиняйся на досягнутому , вір у себе і все у тебе вийде, Зустрічаюсь з Давидом 1 рік і 6 місяців , дуже надіюсь що ми надалі будемо разом , якщо ти з ним зараз розійшлась або посварилась , то краще помирись , тому що навряд чи хтось тебе кохатиме більше нього і прощатиме твої витівки , цінуй його , надіюсь ти знайдеш собі справжню подруу , або хотя б наладиш стосунки з старими , а також сподіваюсь що ти вже дозбируєш потрібну суму на машину , я люблю тебе , гарного тобі дня народження , будь розумничкою)


Письмо из 2012-11-20 в 2013-11-20


Соседние письма

"Здравствуй почти 20-и летняя Лана, это ты же, н..." Однажды в Англии...

"Скорее всего, раз тебе уже 23, ты либо завела, ..." Дорогая Нэр!

"Коханний, якщо ти зараз це читаєш, значить майб..." майбутньому тобі

"Если я это читаю, то никакого конца света нет и..." Конец света)

"Если я это читаю, то никакого конца света нет и..." Конец света)

"Если я это читаю, то никакого конца света нет и..." Конец света)

О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

Приложение Vkontakte
Наша группа
Наш бот ВК