ПИСЬМО ИЗ ПРОШЛОГО

11.03.13 понеділок 2:30 сижу дома, переписуюся з Шустою і все-таки думаю за Яну. Яна це мабуть та дівчина яка справді викликає в мене сильні почуття але на жаль вона відносинах з Вітьою майже рік а може й більше. Вітя (Жулік) пацан нормальний на пассаті їздить мабуть це впливає на їх відносини, хоча глибоко в середині я вірю в те що Яна не така шо Віка не така мені не віриться шо близькі для мене люди можуть бути разом ради щасливого майбутнього або для теперішнього. Я їх вже досить давно знаю але може не зовсім добре розбираюсь в їхньому мисленні і ході думок. Вспомнив з Сашку (Шимон) ця дівчина викликає в мене інтерес тільки в плані сексу, точніше вона зараз як подруга але трошки більше ми декілька разів вихоили, цілувались але на рахунок серйозних стосунків відносимось пасивно. Робота головна причина, друга мабуть сумніви в потребі (з моєї сторони) мабуть з її сторони також. Ростік (Балашов) вже 2раз пропонує мені йди до них робити в Чарду на даний час мабуть 1 із найкращих ресторанів міста. Але після розмови з батьками я зрозумів що варто дочекатися відриття Бістро після ремонту і побачити подальшу картину. Я ж планую працювати в новому Бістро і одночасно в Чарді також. Планую до кінця весни перекрасити машину (5ку) 50/на з батьком і до того часу як отримаю права привести до того стану якого Я хотів би. Але не забуваю про навчання, рідних, роботу і про те що тр менше гуляти пити і більше мовчати. Лена ще досі інколи бере за душу, шось таки є в ній рік уламую вийти на каву та досі без успіхів (це ж не так і дивно адже їй 25) але це не так сильно турбує як майбутнє точніше подальша доля в плані відносин і місце роботи, і головне зароботок. А з дузями все був галяк, сьогодні з Яною хожив до Нашкевички на роботу в Егоїст а потім ми 4ро з Мячином Славіком пішли всі в чілі піцу і поїли, дуже сподобалось з ними проводити час позитивний цей Славік. Із старої компанії з Васьою само більше лажу, Саша бісить. Сестра вже десь пів року як в Києві живе час від часу приїжає, не працює взагалі ніде. Появляються дивні почуття і сумніви в них до Ані Тирпак. Вона теж в Києві, вчиться приїжає майже так само як сестра раз в місяць. Чекаю коли вже можна буде піти на права здавати, дуже хочеться.


Письмо из 2013-03-11 в 2013-10-08


Соседние письма

"Сижу и пишу я себе письмо, на завтра. Вот такие..." Это письмо как бы проверка.

"Сегодня 11.03.13. Ночью прибыл из Сямыня, устав..." Нихао,

"Приветствую тебя, незнакомец! Это письмо из пр..." Это письмо именно для тебя!

"я всё ещё люблю дениса, надеюсь то что он будет..." как давно это было

"Итак,Мария) Перевелась на бюджет? Если а то ты ..." Тема всего юнношества

"Привет Любимый! Спасибо за два лучика света наш..." Здравствуй любимый!

О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

Приложение Vkontakte
Наша группа
Наш бот ВК