Хто ти?

Привіт, Я. Дивно звучитить, але це так. Так, шановний Ткач Андрій пишу тобі саме я, Ткач Андрій. Не дивуйся, все нормально, ніяких глюків в тебе немає. Сьогодні 28 червня 2013 року, на годиннику 18:11...ти сидиш в офісі і пишеш це повідомлення. Яке ти прочитаєш 1 вересня 2013...тобто в тебе з моменту написання листа пройде трохи більше 2-х місяців. Давай, я тобі нагадаю хто ти є в даний момент))
Ти звичайний хлопець з великими амбіціями. Ти студент 4-го курсу. Ти вже працюєш і тому подібне. В тебе було два місяці, щоб змінити своє життя. Як ти його змінив це вже аналізуй сам. Я лише хочу тобі сказати, як я хотів, щоб ти його змінив.
Батьки...напевно це головне, ще звісно малий)) Це головне, що є в твоєму житті, ти це знаєш, пам'ятаєш і ніколи не повинен забувати. Кажи їм що ти їх любиш, частіше ніж ти робиш це зараз. Вони цього заслуговують.
Дівчина...це напевно дивно, але її в тебе немає. Не в плані, що ти просто її немаєш, а ти занадто закоханий...в людину, яку ти в даний момент не можеш назвати своєю...Яна...дивно, але ти закохався в неї, в той момент, коли побачив...дивно. Знаєш, я тут сижу і думаю, хто вона? Дивне запитання) Але я точно знаю, що я хочу бути з нею...так..не щоб вона була зі мною, а саме ти повинен бути з нею. Дивно, але я абсолютно не знаю, як це зробити. Булу лумати...ти теж думай)) Хоча раптом в тебе це вже вийшло. В будь-якому разі тобі удачі в цьому запитанні.
Друзі...друг...в тебе є крутий друг, я дуже надіюся, що він і далі буде ним. Такого чуда тр ще пошукати)) Мало сказав, але ти сам все знаєш.
Робота...ти знаєш вона тебе задовільняє...все круто і тут навіть немає, що добавити))
Спорт...почни ним займатися...чи ти вже почав займатися, жирний? =)
Розваги...відпочинок...знаєш поїдь кудись...я тут сижу і думаю, що тр рванути хоч кудись...літо не таке довге. Гайда, не марнуй час)))
Вроді все...ти крутий чувак і все буде круто і надалі.
23.Письмо незнакомцу
из 2013-06-29 в 2013-09-01

Соседние письма

"Привет!) Я Вас не знаю, Вы меня тоже, но это не..." Хочу поделиться улыбкой..)

"найди секунду! прочитай и запомни это!!! ..." Привет Незнакомец или Незнакомка

"НАПИСАЛА ПРОСТО ТАК,ИМЕННО ТЕБЕ ПРИГОДИТЬСЯ ЭТО..." Если сомневаешься, сделай еще шажок вперед.

"вообще это как то странно на самом деле писать ..." алалал вот такая я

"сегодня 28.06 2 месяца, как я была на концерте..." моя жизнь не такая, как прежде. лал

"Какой ты была в детстве? Хулиганкой или спокойн..." vb v

О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

Приложение Vkontakte
Наша группа
Наш бот ВК