Календарь открытых писем в 2021 год, Сентябрь


Выберите день: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Или выберите другой год

Или другой месяц: Январь Февраль Март Апрель Май Июнь Июль Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь


Последнее письмо в Сентябрь 2021 года. Из 2020-01-26 в 2021-09-27
Прочитай коли тобі 15

Привіт, я думаю що ти вже взросла умна женшина і не шукаєш собі преключенія на 5 точку. Но не суть. Мені зараз 13 і мені подобається хлопець але він мені не вірить але він відповів взаімностю. Але ми найкращі друзі. Але..... нам ніхто не вірить! Коли хтось з моїх чи з його знайомих бачать нас разом то вони кажуть що я і Віталік пара. Це мене троооошки бісить бо про це недавно дізналась моя мама і вoна почала нас тоже зводити. Потім дізналась бабця а це взагалі катастрофа. Я взагалі хз шо я зара пишу просто мені скушно а знаючи мою пам‚ять я зразу забуду що я написала, скоріше всього в мене в 15 буде новий телефон но не факт (але хотілося б)я в 15 буду вчитися вже в коледжі на дизайнера. Я ніколи не мала гарних стосунків з однокласниками тому думаю коли піду в коледж все зміниться. Я за все життя поміняла 5 шкіл це не дуже приємно але коли я перейшла в 6 школу я думала буде все ОК. Але на початку 8 класу мене зненавиділа одна особа і коли вона мене в якомусь магазині побачила з Віталіком розпустила слухи що в мене є «ухажор». Це трохи смішно адже в неї настільки скушне життя що вона обговорює інших. Зате я маю друзів поза класом. Я навіть запам’ятала слова які вона казала всьому класові «подивіться в нашої кікімори болотної ухажор появився!!!». Я не розумію що не так з нею і зі мною що вона мене ненавидить. Кароче я виговорилась і мені стало легше. Мені зараз 13 і мені дуже скушно зараз 07:57 і я пишу цей лист просто шоб поржати з себе в майбутньому. Кароче покє;)
О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Он уже у Вашей двери!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

  Приложение vkontakte
  Наша группа