Заголовок письма

Пройшов рік після розлучення, я отримала лист з 05.12.13р. Зараз я інша, я стала доросліша і на порядок сильніша. Я змогла пережити це! Памятаю, я думала, чи зможу я щиро кайфувати від дрібниць життя??? ЗМОГЛА! Я кайфую від дрібниць і радощів життя. Найважче було переламати себе і усвідомити,що я ОДНА, не наламати дальше дров і нормалізувати ситуацію в житті. Я це змогла!!!
Я багато наробила дурниць в житті, а найбільшою дурницею було акцентування на негативі. Життя прямує в сторону твоєї найсильнішої думки. Я вчусь дивитись позитивно на світ. І переконана,що з цим не народжуються, цього вчаться! І якби я не розлучилась - я би цього і не зрозуміла. Життя вдарило мене дуже сильно по голові, для того,щоб я усвідомила важливі речі. Тр бачити ХОРОШЕ, любити життя і людей! Тр розуміти людей! Тр чути людей!
Надіюсь на наступний рік я продовжую духовно розвиватись, я не забуваю того, чого мене таким страшним способом навчило життя. Надіюсь, я займаюсь фтографією професійно. Та і загалом розвиваюсь. Надіюсь, поруч зі мною той,кому я не байдужа і хто дбає про мене. А я про нього.
Я в майбутньому - бажаю тобі вірити в хороше ЗАВЖДИ! Памятати,що життя - це череда чорного і білого, тому коли погано - просто терпи і не зраджуй своїм принципам. Світанок обовязково прийде!!!І не впадай у відчай - що б не сталось - через деякий час ти на це будеш дивитись іншими очима! ТОЧНО! Навіть на те,що тебе ДУЖЕ лякає сьогодні. Завтра воно вже стане не таким страшним і важливим.
Життя все-таки прекрасне. Навіть якщо щоб це зрозуміти, тр сильно впасти...майже на дно. Емоційне дно. Зате після кризи ти завжди перероджуєшся. І стаєш на порядок вищим!
:)Письмо
из 2014-12-05 в 2015-12-05

Соседние письма

"Привет! Сейчас прохладный, бесснежный декабрь 2..." Здесь и сейчас...

"Пишет тебе стоящая щас напротив тебя Оля..." дорогая моя Надежда!

"Пишет тебе Ольга, сидящая напротив..." Надежда!

"Всё ещё твоя любимая книга" the fault in our stars

"КШЛТ всё ещё существует!? если нет, позвони! ,Т..." Тайная встреча!

"Будь умнее , чем я сейчас!" Хочу собаку сейчас!

История писем одного отправителя

1. Письмо из 2013-12-05 в 2014-12-05. Лист з майбутнього
2. Письмо из 2014-12-05 в 2015-12-05. Заголовок письма
О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

Приложение Vkontakte
Наша группа
Наш бот ВК