Заголовок письма

привіт Юль! Це я, Юля - лінива дупа! Яка зараз лежить на дивані перед телеком і втикаю 4 fun.tv 5 seconds of summer - don't stop.
Слова на пам'ять! Дівко, я така зараз лінива, що навіть не хочеться нічого! Апсолютно робити! Хоча я сьогодні прибирала і косила газон, і дуже забембалась! Пам'ятаєш футболку фіолетового кольору з надписом "boom"? Так я зараз у ній! Бабця сидить біля мене і розповідає 106й раз одну і ту ж історію.
А на дворі сонечко, вітерець віє, пташечки щебечуть. А я не хочу того дня, який буде через 16 днів. Моє день народження! Мені буде вже 20ть! Я не хочу фак! Я хочу любити поні і пінгвінів. Як зараз. Ну не знаю , як в там в тебе справи? Заміж ще не вийшла? Якщо так, то який він? Такий , про якого мріяли? Красунчик? Як там мама? Баба? Мартуха як? З ким дружиш зараз? Ким працюєш? Юлія,(звертають до тебе з повагою, бо тобі сьогодні вже 24ри, старуха ти моя!) вітаю з дн крч! Не забуть написати лист у майбутнє! З любовю майже 20ти річний "даун"(люб'я) Юльчик! Цьомки бомки! Трула ла ла!
Письмо незнакомцу
из 2014-06-13 в 2018-06-29

Соседние письма

"Привет, Таня! Это Ира. Сейчас 13.06.2014 за окн..." Тепло.

"Привіт. Мене звати Ярина ) Ти б не хотів(-ла) ..." Заголовок письма

"https://www0.i-grasp.com/fe/tpl_pwceast21.asp?s..." Стажировка

"Сегодня 13 июня 2014 мы обожрались слабительных..." Заголовок письма

"Сегодня 13 июня 2014 мы обожрались слабительных..." Заголовок письма

"Сегодня 13 июня 2014 мы обожрались слабительных..." Заголовок письма

История писем одного отправителя

1. Письмо из 2014-06-13 в 2018-06-29. Заголовок письма
2. Письмо из 2016-10-08 в 2016-10-09. look ok hello
О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

Приложение Vkontakte
Наша группа
Наш бот ВК