Календарь открытых писем в 2025 год, Август


Выберите день: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Или выберите другой год

Или другой месяц: Январь Февраль Март Апрель Май Июнь Июль Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь


Последнее письмо в Август 2025 года. Из 2021-11-11 в 2025-08-20
Лист на твоїх 25 від 21річної тебе.

Я писала вже такі листи.Ти пам'ятаєш той лист,який я написала в 15 років двадцятирічній тобі.Де я "висунула низку" тих речей,які б п'ятнадцятирічна я хотіла,щоб ти досягла у 20. Тобі 21 зараз.Я і в 20 писала листи такого роду в майбутнє,але я не впевнена,що відправила їх на твою нову пошту,а не на стару.Вирішила,що це досить хороша традиція писати собі листи в майбутнє,бо той кайф читати їх від самої себе з минулого не зрівняти ні з чим. Сьогодні тобі 25. Час летить шалено швидко,ти це вже зрозуміла і в 21.В 25 думаю ти переконаєшся в цьому вкотре. Як би ти себе не почувала сьогодні,на якій стороні світу ти б не була і ким би ти зараз не була,я лише надіюсь на одне - що ти почуваєш себе щасливою.Ти є щасливою і сьогодні,в цей чудовий листопадовий день. Зараз ти здорова,щаслива,дівчинка,яка впевнено,дійсно впевнено,крокує в своє майбутнє,в якої є свої цілі і яка на дуже прекрасному шляху до любові до себе. Ти закінчила в цьому році універ.Ти отримала диплом і твої студентські роки вже позаду.І можливо,навіть не зважаючи на те,що в тебе є зараз робота,ти лише шукаєш себе.То я сподіваюсь,що ти навіть,якщо ще не знайшла себе,то ти вже зовсім близько до цілі. В 20 в тебе з'явились перші ніби-то серйозні відносини.Ти знаєш про кого я.Відчуття прекрасне,але є багато речей над,якими ти сумніваєшся або можливо просто ще не навчилась бути у відносинах так як тр.Мої надії - ти вирулиш це все,і будеш задоволена результатом. Ти все ще переживаєш на рахунок своєї ваги.Зараз твій ріст 175 і вага 63,3.Є ціль,і ти впевнено йдеш до неї.З кожним разом любиш себе все більше. Мені вже подобається,що в 21 ти кладеш себе на 1 місце.І кожну помилку рахуєш за урок. keep going. Ти можливо ще добре не знаєш себе,але ти точно знаєш де і ким то хочеш бути. 25.Уау. Я напевне не зможу написати якихось точних цілей на ці 4 роки.Але якісь загальні,я попробую) 1.Сподіваюсь ти подорожуєш.Ти була хоча б 2 рази за кордоном.І ловиш від цього кайф. 2.Незважаючи на те,що ти підтримуєш думку,що потрібно любити себе в будь-якій вазі,я сподіваюсь зараз ти в ідеальній для тебе. 3.Надіюсь у світі більше не гуляє коронавірус. 4.Ти любиш те,що робиш і робиш те,що любиш.Знайди те,що шукає тебе. 5.Твоя іспанська краща.Це одна з твоїх цілей зараз. 6.Можливо у тебе є своя машина.Якщо ні,все ще попереду,тобі лише 25,камон. 7.Вилікуй вже ті прищі нарешті,і здай аналізи. 8.Ти кохаєш.І є коханою. 9.Задумайся про створення сім''ї.Але не спіши.Переконайся тричі якщо тр буде. 10.Перестань так сильно сумніватись в собі. 11.Сподіваюсь коло твоїх друзів зараз адекватне хахах. Більше незнаю,що додати.Просто будь щаслива.І з днем народження) you plan,but god decides.
О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

Приложение Vkontakte
Наша группа
Наш бот ВК