Для моєї Ксюши!!!

Привіт кицюня, прислав це повідомлення в майбутньому, це було тоді коли я літм ходив в гіпсі, мені не було що робити і по всякому хотів розвліктись! Надіюсь за цей час ти мене не забудеш, тому що ми е маєм рік вчитись разом! Весь цей час скільки я тебе знаю було дуже приємно спілкуватись з тобою, ти дуже класна дівчина, з якою я міг поговорити будь про що! ніколи не забуду наші покатушки на коньках, було весело, прогулкі після того, як ми хавали наше улюблене печіво "Тортинка". Ще ти мені недавно пообіцяла масаж, якого я з нетерпінням чекаю! Ти ще пообіцяла поділитись зі мною своєю радістю коли до кінця вилічиш свої зуби і в тебе буде афігенна ти лише зовнішність, але й усмішка, хоча твої брекіти її не псують!Я думаю що коли ти будеш читати це повідомлення ми ще буде памятати один одного з хорошого боку! Не важливо чи будем ми сваритись або ображатись один на одного, всеодно будем спілкуватись як і раніше! Якщо в тебе ще є мій номер, подзвони і роскажи про цей лист, я напевно вже збув про нього, але колишній я хотів би щоб ти поділилась своїми емоціями на цей момент! Ще я хочу щоб це повідомлення прийшло тобі на твій день народження!!!Якщо ще не зрозумыла хто це то це Саша Кусяк!Письмо
из 2014-07-10 в 2016-12-26

Соседние письма

"Привіт кицюня, прислав це повідомлення в майбут..." Для моєї Ксюши!

"Надеюсь тебе удалось перебраться в другой город..." Ибо ночь темна и полна ужасов

"В любом случае, если читаешь это - не помер. И ..." Ну и как все прошло?

"Короче я читал какую ту хрень и вот я уже пишу ..." Сашке

"Здравствуй дорогой Влад Ты по контексту поймеш..." Привет из прошлого

"Это я, Влада, тоесть ты. Пишу тебе 10 июля 2014..." Привет, Влада!

История писем одного отправителя

1. Письмо из 2014-07-10 в 2016-12-26. Для моєї Ксюши!!!
2. Письмо из 2014-07-10 в 2016-12-26. Для моєї Ксюши!
О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

Приложение Vkontakte
Наша группа
Наш бот ВК