Календарь открытых писем в 2023 год, Июнь


Выберите день: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Или выберите другой год

Или другой месяц: Январь Февраль Март Апрель Май Июнь Июль Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь


Последнее письмо в Июнь 2023 года. Из 2020-06-15 в 2023-06-08
У майбутнє

Я перший раз пишу в майбутнє, тому хочу щоб все було ідеально. Зараз перша година ночі і я вирішила піти на такий безумний подвиг і написати собі у майбутнє. Я знайшла це цікавим. За моїми "великими" підрахунками сьогодні тобі 19 років. Тому вітаю з Днем народження. Бажати тобі нічого не буду, думаю в майбутньому будуть люди ,які будуть з тобою і завжди підтримають. Хочу побажати лише одне, на якій дорозі ти б зараз не опинилась, іди вперед. Ця порада , напевно, прозвучить в твоїй голові безглуздо, особливо від шістнадцятилітньої дівчинки. Але все ж таки довірся мені, тобто собі. Я знаю , що майбутнє дуже змінне і ти, напевно, зараз вже не така як була. Але я впевнена дещо завжди залишиться незмінним... І ти це також знаєш. Я вірю і надіюсь, що ти поступила на лікаря, як ми обоє цього хотіли, і що ти залишилась таким екстравертом яким і була. Ти ще дружиш із Оленкою?? Я надіюсь , що так. Вона неймовірна людина, а якщо ще спілкуєшся з нею і може ви читаєте цей лист у двох, то передай їй від мене привіт. Думаю ти не змінила смак у музиці і все ще притримуєшся старого стилю в одежі. І головне!! Ти ж хоча б спробувала грати на барабанах?!?! Скажи що так, прошу!! Це наша з тобою мрія!!! І ти її сто процентів виконала, або виконаєш у майбутньому. Я знаю, я вірю. Я хотіла б багато чого у тебе зараз запитати і, можливо, хотіла б, щоб ти написала листа у минуле, мені, але час закінчується. Мені потрібно бігти робити суп, бо завтра , точніше сьогодні, тато приїжджає із Києва. Дякую за все. Твій Картофан)
О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

Приложение Vkontakte
Наша группа
Наш бот ВК