Календарь открытых писем в 2023 год, Сентябрь


Выберите день: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Или выберите другой год

Или другой месяц: Январь Февраль Март Апрель Май Июнь Июль Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь


Последнее письмо в Сентябрь 2023 года. Из 2020-06-24 в 2023-09-02
Привіт з 2020😘 забула вже??)

Привіт) Пишу тобі з 2020 року, надіюсь це самий жахливий рік і більше таких не буде) Зараз мені 21 рік а тобі вже... ем..25. Ну математика не сама сильна наша сторона😂 Мені дужеее цікаво, як ти зараз живеш. Надіюсь досі з Сашою🥰 І так само сильно любиш його, як я зараз.. життя не уявляєш без нього💫 Ромушкін вже в школі. Я знаю, що він гарно вчиться і ти пишаєшся ним! А Данька в садочку теж радує тебе своїми досягненнями! Зараз в мене дуже тяжкий період в житті. І інколи здається, що так буде завжди. Але ми ж знаєм, що зробимо все для того щоб жити краще! Надіюсь ти вже працюєш в інстаграмі, як ти і хотіла) Працювати дома-зараз моя мрія, і я вірю вона збудеться) Я надіюсь ти вже живеш спокійно, не по уши в боргах. І забула, що таке кредит! Не та як зараз, я лежу цілий день нічого не їла, бо всю їду віддала Ромі і Жоріку. Оооо.. кстаті, шо там Жорік? Вже великий і статний кіт?!) Ну хоть по столешніці не лазить?! Зараза моя любіма) Я дуже сподіваюсь, що ви вже фінансово незалежні від батьків і встигли побувати за кордоном. І в Хорватії😍 Показуєте дітям світ😍 І найбільше моє бажання, що ви досі дружня і щаслива сім’я! Якщо тобі в якісь моменти буває тяжко, згадуй минуле і знай, що все проходить! І якби тобі тяжко не було в будь яких твоїх починаннях, знай, що є точно одна людина яка постійно вірить в тебе!!! Це я. Я вірю, що ти можеш все! Люблю тебе дуже сильно! p.s. Поцілуй за мене Сашу, Рому, Даню і Жоріка!😘 І передай, що я їх дуже сильно люблю🧡 Оуу.. і да. Якщо вас вже шестеро, то його чи її теж цьомай, і передай, що я люблю❤️
О чем вы мечтаете? Каким вы видите себя через год, два... десять лет?
Опишите свою жизнь сейчас. Напишите, к чему стремитесь, перечислите свои планы на будущее. Фантазируйте!Вы можете заказать (помимо email) доставку почтой настоящего бумажного письма. Письмо придёт в аккуратном почтовом конверте через год, пять или десятки лет, когда Вы о нём уже забудете.

Сделайте приятный сюрприз сами себе или своим друзьям!
Наш сайт поможет переправить Вас одновременно и в прошлое, и в будущее через настоящее.

Загадайте свое желание, напишите его, отправьте в будущее и убедитесь через месяц (год или десятилетия), что желания исполняются!

Приложение Vkontakte
Наша группа
Наш бот ВК